niedziela, 3 czerwca 2012

Koncertowo

Dzisiaj postanowiłam zamieścić krótką relację z piątkowego koncertu. Nie wiem czy wiecie, ale jestem wielką fanką Andrzeja Piasecznego. Może to i po części dziwne, gdyż 18 latka słuchająca muzyki czterdziestoletniego artysty powinna raczej śledzić poczynania Justina Biebera, czy chociażby Kamila Bednarka. Mimo wszystko to właśnie tego artystę najbardziej cenię za to jakim jest człowiekiem, za sensowne teksty jego piosenek, które bardzo trafnie odzwierciedlają codzienną rzeczywistość oraz za jego nienaganny wizerunek i niezwykłą elokwencję.


Ta cała "piaskomania" zaczęła się z jakieś 4 lata temu. Pierwsze spotkanie, pierwsze zdjęcie, autograf, z czasem pierwsza płyta, pierwszy koncert.... no i bach wciągnęłam się w to na maxa. Teraz na mojej półce spoczywają cztery płyty, w zanadrzu 10 koncertów, kilka autografów i parę wspólnych zdjęć.

W taki oto sposób, po krótkim tytule wstępu przejdźmy do rzeczy.


Piątkowy koncert miał miejsce w Chorzowie. Pomimo tego, iż jak wcześniej wspomniałam byłam już na kilku koncertach, na ten jak zwykle czekałam z wielką niecierpliwością. Razem z moimi koleżankami na miejscu byłyśmy 40 min przed czasem, z racji tego mogłyśmy spod samej sceny podziwiać wyczyny całego piaskowego zespołu. Podczas występu nie mogło zabraknąć oczywiście takich hitów jak: " Chodź, przytul, przebacz", "Rysowane Tobie", " Imię deszczu" czy " To co dobre" . Na scenie obok artysty pojawił się również jego podopieczny z programu The voice of Poland- Antek Smykiewicz, który rozbujał jeszcze bardziej całą publiczność wypełniająca stadion aż po same brzegi.
Podsumowując: taki Dzień Dziecka to jak mogłabym mieć codziennie, gardło zdarte od śpiewania wszystkich możliwych piosenek- mimo wszystko było warto.


Zamiast pisać notatkę z polskiego, wolałam tutaj przelać swoje myśli. Jak zwykle zachęcam do przeczytania i pozostawienia  własnych opinii. 
Buziak 


2 komentarze:

  1. To fajny miałaś Dzień Dziecka:) Nie jestem jego wielką fanką, ale lubiłam go oglądać w Voice of Poland:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oo a wczoraj był w Strzelcach Opolskich heh ;)
    Niektóre piosenki ma naprawdę fajne :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, cenię sobie Waszą opinię + zapraszam do obserwowania/ Thank for each comment. Your opinion is very important for me + join to my site if you want.