sobota, 2 lutego 2013

Saturday night


Follow me on twitter : chocolate_60
Follow me on instagram : madamebrunette

Ostatnimi czasy dużo się dzieje, nie pamiętam kiedy miałam wolny weekend. Ten ostatni spędziłam chociażby w Warszawie, która ( pomijając fakt, że jestem tam już któryś raz z kolei ) cały czas zaskakuje mnie na nowo i zachwyca swoim urokiem. Podczas jednodniowego pobytu zahaczyłam razem ze znajomymi o galerię Blue City, gdzie z okazji otwarcia nowego Empika miał miejsce akustyczny koncert Y'Akoto, mianowanej drugą Amy Winehouse. Dotychczas nie zagłębiałam się w muzykę soul  i bardzo rzadko płynęła ona z moich głośników niemniej jednak z wielką przyjemnością wsłuchałam się w repertuar tej młodej artystki. Następnie wstąpiliśmy do Złotych Tarasów, które są stałym punktem na mojej warszawskiej trasie, gdzie po długich poszukiwaniach odnalazłam salon Victoria's Secret i zakupiłam przesłodką mgiełkę do ciała. Na sam koniec wpadliśmy do  naszych znajomych i udaliśmy się do domu.
Uwierzcie, że gdybym otrzymała możliwość zamieszkania w stolicy, zrobiłabym to bez najmniejszego zastanowienia.
Dwa tygodnie temu bawiłam się na mojej studniówce, miesiąc temu była impreza sylwestrowa, którą wspólnie ze znajomymi spędzilismy w katowickim Spodku. Dzięki poznaniu chłopaków z NPWM do mojej listy gatunków muzycznych dołączył również hip-hop.
Obecnie każdą moją wolną chwilę wypełnia nauka, z powodu zbliżającej się wielkimi krokami matury. Już nie mogę doczekać się chwili kiedy będę mogła spokojnie odetchnać, ciesząc się najdłuższymi wakacjami w moim życiu !Recently I don't remember when I had a free weekend because of many things like parties or trips. Last weekend I've visited Warsaw which is the most beautiful city I've ever known. During one-day trip I popped with my friend into Blue City, where was Y'Akoto's concert. Afterwards, we visited "Złote Tarasy"- place where I have to be during my staying in a capital. I bought very sweet Victoria's Secret's mist for body and I drunk delicious coffee from Coffe Heaven. The last point on my warsaw's route was visiting my friends.

Two weeks ago I danced at my prom, one month ago was new year's party in Katowice- my nearly hometown. Now. each free  minutes is filled with learning to the matura exam. I'm dreaming about the longest holidays in my life, after the most important exams. #concert #people #party #warsaw #capital #poland #new year's eve #shopping #victoria's secret #saturday #weekend #chill #slippers #artists #vip #show #coffee #theatre #play #zlotetarasy #mcdonald #trip #lights #npwm #a'ykoto #songs


 

6 komentarzy:

 1. Warszawa... kocham to miasto!. Poważnie zastanawiam się nad wyprowadzką do Stolicy w przyszłości.
  Zauważyłam, że podobnie jak ja jesteś miłośniczką CoffeeHeaven :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam takie posty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. byłam w warszawie raz, ale bardzo mi się spodobała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Matura to złooo, ale na studiach masz taką co pół roku :< ;< blues w słuchawkach to coś co mnie uspokaja ;) Pozdrawiam i zapraszam na nowy wpis ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Blues w uszach baaardzo uspokaja. :) matura jest ciezka, ale na studiach masz taka co pol roku :<< nie wiem czy poprzedni kom sie dodal, dlatego psize jeszcze raz ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej :> Może pamiętasz, że obserwujesz mojego bloga, Kawę z Kardamonem? W każdym razie, tam już rzadziej piszę, a teraz przerzuciłam się na drugie konto, razem z koleżanką. Jeśli chcesz, zaobserwuj nas i skomentuj to, co wydaje Ci się warte komentowania (:.
  Dawno tutaj nie wchodziłam, straszniee dawno, ale tak jak wcześniej - urzeka mnie ten blog. Wszystkie zdjęcia i posty są takie magiczne, inne.
  My obserwujemy i czekamy na rewanż, aczkolwiek do niczego nie zmuszamy =^o.o=^
  ~Majson

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, cenię sobie Waszą opinię + zapraszam do obserwowania/ Thank for each comment. Your opinion is very important for me + join to my site if you want.