poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Lazy day ...Wakacje to chyba najlepszy czas w roku, kiedy możemy bezkarnie leżeć do góry brzuchem i nic nie robić. Chociaż ja i tak mam zawsze poczucie, że zamiast leniuchować, mając czas mogę zrobić mnóstwo innych pożytecznych rzeczy, chociażby związanych z powtórkami materiału do szkoły.
Ostatnie wolne dni spędzam na wsi, co owocuje w codzienne przejażdżki rowerowe oraz spędzanie mnóstwa czasu na wolnym powietrzu.

Summer holidays are definitely the best time during the year, when we can rest all the time and do nothing. I am a kind of person who feel that instead laze, having a free time, I'm able to do a lot of useful things such like for example learning. I am spending the last free days on a village, where I can ride a bike and be on open air.

Nie wiem jak Wy, ale ja nagminnie, co dwutygodniowo kupuję magazyny plotkarskie. FLESZ, PARTY i SHOW to czołówka, która zawsze musi się u mnie pojawić. Do tego dochodzi również ENGLISH MATTERS oraz oczywiście ELLE. Ostatnio również wzięłam się za czytanie książek, po tej autorstwa mojego ulubionego pisarza Harlana Cobena, czas na kolejną już książkę o Marilyn Monroe oraz w międzyczasie Teen Vogue, którą dostałam na urodziny. Co do stylizacji to czekam na aparat, który mama dowiezie mi w środę, po tym wybieram się na zdjęcia. Miłego wieczoru ;)

Ps. Macie jakieś fajne, upatrzone sukienki, godne polecenia? Tak, tak, wybieram się na wesele i poszukuję ciekawej "kreacji" ;)

I don't what about you, but I buy polish magazines like: FLESZ, PARTY, SHOW, ENGLISH MATTERS and ELLE, which are my must have. Recently I've read some books written by Harlan Coben. After that I started Marilyn Monroe's biography and Teen Vogue which is my birthday present. On Wednesday my mother will bring me my camera and together with my friend, we're planning photo session. Have a nice evening !
9 komentarzy:

 1. również kupuję te magazyny :P

  OdpowiedzUsuń
 2. też mam ten poradnik z Teen Vogue ;) ohh mnie również w wakacje porywają gazety :D

  OdpowiedzUsuń
 3. o wakacje na wsi, chociaż można dobrze wypocząć.;)

  super ;D

  Zapraszam http://free-to-be-myself-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. wakacje to fajny czas - trzeba go wykorzystac jak sie ma wolne i naladowac baterie na caly rok -pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Lovely photos, I like those magazines too :)

  Lovely blog too, I just followed! Hope you can visit my blog and follow back if you like it too <3

  sartorialconnoisseur.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo widzę że mamy takie same laptopy, tyle że ja mniejszy :D.
  Tak samo jak ty uwielbiam w wakacje poleniuchować a później mam wyrzuty sumienia że je marnuję... Udanych wakacji na wsi!.
  Marcelina :)

  OdpowiedzUsuń
 7. I love reading Elle Magazine too!
  Following you,please follow back to keep in touch through comments!

  OdpowiedzUsuń
 8. fajne zdjęcia ;)

  zapraszam na mój nowy blog: http://mademoiselle-brigitte.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. na książkę o Merlin mam już ochotę od dawna, muszę w końcu kupić :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, cenię sobie Waszą opinię + zapraszam do obserwowania/ Thank for each comment. Your opinion is very important for me + join to my site if you want.